Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

Kabaret HRABI

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na występ kabaretu Hrabi. Spektakle jednej z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych grup kabaretowych w Polsce odbędą się w poniedziałek, 22 sierpnia 2022 roku, w sali kinowej przy ulicy Gdańskiej 12. Występy o godzinie 17 i 20. Bilety w cenie 90 i 100 złotych dostępne są w kasie kina „Fregata” oraz na stronie www.lck-fregata.pl. Kabaret zaprezentuje program „Ariaci”, w którym towarzyszy mu Czesław Jakubiec.
 
Opis programu
Kabaret HRABI & Czesław Jakubiec „ARIACI”
 
Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.
Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. Kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.
Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.
 
Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch oraz Czesław Jakubiec.

Grafika 1: Kabaret HRABI
Grafika 2: Kabaret HRABI
Grafika 3: Kabaret HRABI
Grafika 4: Kabaret HRABI

Przejdź do góry strony