KOMUNIKAT

W związku z komunikatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 11 marca 2020 roku Dyrektor Lęborskiego Centrum Kultury „Fregata” informuje o czasowym zawieszeniu do odwołania dostępności placówki. Od 12 marca 2020 roku zostaje zawieszona działalność kina „Fregata” oraz wszystkie imprezy i wydarzenia odbywające się w salach centrum kultury. O wszelkich zmianach niezwłocznie Państwa poinformujemy.

Koncert Eddie Angel odwołany!

W związku z błyskawicznym rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 trasa koncertowa Eddiego Angela, jak i jego występ w Lęborskim Centrum Kultury „Fregata”, zostaje odwołana. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Zwrot biletów w kasie Kina przy ul. Gdańskiej 12 (numer telefonu 598622530)

"365 dni" - dodatkowy seans

Laura by podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Nie spodziewa się jednak, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Bawimy się w dużym gronie!

Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów.