Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

„Tymoteusz wśród ptaków” – spektakl dla najmłodszych

Data: 28-02-2018
Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na przedstawienie z cyklu „Niedzielne spotkania z teatrem”. 25 marca 2018 roku Teatr Lalki Tęcza zaprezentuje w Kinie „Fregata” przy ulicy Gdańskiej 12 przedstawienie pod tytułem „Tymoteusz wśród ptaków”. Początek o godzinie 14:00. Bilety w cenie 10 złotych dostępne są w Kasie Kina przy ulicy Gdańskiej oraz na stronie www.lck-fregata.pl w zakładce Kup/Zarezerwuj. Liczba biletów jest ograniczona.
Spektakl przewidziany dla widzów od lat 4.
 
 
Opis spektaklu
"Tymoteusz wśród ptaków" to rozśpiewana propozycja dla najmłodszych w przezabawny sposób przedstawiająca problem akceptacji i tolerancji.  Tymoteusz to mały miś, który uwielbia odkrywać świat. Pewnego dnia podczas wędrówki po lesie natrafia na drzewo pełne gniazd. Jego mieszkańcy to zabawna grupka ptaków, która z nadejściem wiosny wysiaduje jajka w oczekiwaniu na przyjście nowego życia. Ale jednego jajeczka nikt nie wysiaduje i żaden ptak nie chce się nim zająć. W dodatku czyha na nie wygłodniała Lisica. Tymoteusz postanawia zaopiekować się maluchem. Tylko co na to jego Tato? Czy niedźwiedziom wypada wysiadywać jajka?
 
„Tymoteusz wśród ptaków” to teatralna opowieść Jana Wilkowskiego, ciesząca się niezmierną popularnością od wielu lat na polskich i zagranicznych scenach. Pełna ciepła i humoru wiosenna historia o małym misiu, który zadaje bardzo trudne pytania i słucha przede wszystkim swojego serca. Nowoczesna interpretacja stara się zbliżyć przygody i rozterki Tymoteusza współczesnemu widzowi.
 
Grafika 1: „Tymoteusz wśród ptaków” – spektakl dla najmłodszych
Grafika 2: „Tymoteusz wśród ptaków” – spektakl dla najmłodszych
Grafika 3: „Tymoteusz wśród ptaków” – spektakl dla najmłodszych
Grafika 4: „Tymoteusz wśród ptaków” – spektakl dla najmłodszych

Przejdź do góry strony