Polecamy

Spektakl dla młodych widzów w Kinie „Fregata”

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na przedstawienie z cyklu „Niedzielne spotkania z teatrem”. 24 lutego 2019 roku Teatr Władca Lalek zaprezentuje w Kinie „Fregata” przy ulicy Gdańskiej 12 przedstawienie pod tytułem „Pan Brzuchatek” Początek o godzinie 14:00. Bilety w cenie 10 złotych dostępne są w Kasie Kina przy ulicy Gdańskiej oraz na stronie www.lck-fregata.pl w zakładce Kup/Zarezerwuj. Liczba biletów jest ograniczona.
Spektakl przewidziany dla widzów od lat 2.
 
 
 
Opis spektaklu
Choć ,,Brzuchatek" jest spektaklem familijnym, to tworzyliśmy go głównie z myślą o najmłodszych. Im bowiem pragniemy towarzyszyć podczas stawiania pierwszych kroków w świecie teatru. Z nimi także chcemy poznawać uroki, a zarazem meandry codziennego brzuchatkowego życia. 
Wspólnie więc doświadczymy wielu barw, dźwięków, emocji, a także zaskakujących zwrotów akcji. Przy okazji podpowiemy, gdzie należy szukać apetytu, o co warto zapytać Pająka i jak reagować na nagłą awarię prądu! 
A może to nasi widzowie znajdą jeszcze lepsze rozwiązania na kłopoty Brzuchatka?  Kto wie? Jedno jest pewne, że nasze widowisko każdego wprawi w doskonały nastrój. Najmłodszym zaś uzmysłowi, że życie bywa nie tylko łatwe, lekkie i przyjemne, ale też bardzo...nieprzewidywalne. Sprawdźcie zresztą sami. Serdecznie zapraszamy!
 
reżyseria: Urszula Szydlik-Zielonka 
scenografia: Mikołaj Malesza 
muzyka: Przemysław Sysojew-Osiński 
Autor: Marta Guśniowska 
Obada: Adam Jędrosz, Urszula Szydlik-Zielonka