Polecamy

Raz Dwa Trzy - koncert w Lęborku

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" zaprasza na kolejne wyjątkowe wydarzenie muzyczne. W niedzielę, 22 września 2019 o godzinie 19, na scenie lęborskiej "Fregaty" zespół Raz Dwa Trzy zaprezentuje swój koncert pod tytułem "Ważne piosenki".

Bilety w cenie 70 złotych dostępne są w kasie Kina przy ulicy Gdańskiej 12 oraz za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl.
 
 
Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy - przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.
 
Partnerem koncertu jest firma Farm Frites Poland SA, która w 2019 roku świętuje 25-lecie swojej działalności w Lęborku.
 
Raz Dwa Trzy
Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymając się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowych - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gita, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja twoerzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głebokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego lirytka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.
 
Początek sprzedaży biletów - środa, 3 lipca 2019 roku, godzina 12:00.
Liczba wejściówek jest ograniczona. Zachęcamy do wcześniejszego nabywania biletów.