Polecamy

„Raduj się świecie” - koncert świąteczny online

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza w niedzielę 27  grudnia 2020 roku na transmisję koncertu świątecznego online pod tytułem „Raduj się świecie”. Początek o godzinie 18:00.


-  Nie możemy, jak co roku, zaprosić Państwa na koncert w naszym kinie - mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”. - Zamiast tego proponujemy spotkanie ze wspaniałą muzyką w internecie. Ten koncert tworzą utalentowani ludzie z wielką pasją, którzy chcą w tych trudnych czasach spotkać się ze słuchaczami. Wszystko to z nadzieją, że już w przyszłym roku zobaczymy się „na żywo” w naszej sali.


 Na scenie zaprezentują się artyści ze Szkoły Wokalu działającej w ramach LCK „Fregata” prowadzonej przez Annę Krawczykowską. Będzie im towarzyszył zespół składający się z lęborskich muzyków i zaproszonych gości. Na scenie zagrają: Tadeusz Formela, Sylwester Kustusz, Paweł Pionk, Sławomir Dumański i Marcin Janek.


Koncert będzie można obejrzeć na profilu facebookowym (fregatalebork) oraz na profilu Fregaty na youtube (lck fregata). Zapraszamy o godzinie 18:00 w niedzielę 27 grudnia.