Polecamy

Paranienormalna dawka śmiechu w maju we "Fregacie"!

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" zaprasza na występ kabaretu "Paranienormalni". Spektakl jednej z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych grup kabaretowych w Polsce odbędzie się w 7 maja 2018 roku, w sali kinowej przy ulicy gdańskiej 12. Początek o godzinie 18:00. Bilety w cenie 60 złotych dostępne są w kasie Kina przy ulicy Gdańskiej 12, a także za pośrednictwem stron internetowych: http://www.kupbilecik.pl/ oraz http://biletyna.pl/
 
Paranienormalni -  zaprezentują paranienormalny humor w skeczach, których nie widzieliście nigdzie i nigdy wcześniej! 
 
Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu Kino -  komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor. Chłopaki konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie tykają tematów religijnych. Bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego. 
 
Na scenie: Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz  gościnnie Bartosz GAJDA - z kabaretu Łowcy.b. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Bilety na jego stand up wyprzedają się za bezcen, a przed każdym występem zjawiają się koniki oferując bilety po cenie kilkusetkrotnie wyższej od tych sklepowych - gwiazda estrady ;) Jego perlisty śmiech przeszedł do legendy a lotność żartu nie przestaje zadziwiać.