Polecamy

Nabór do Teatru Tańca Jeszcze 5 Minut na Stacji Kultura!

Teatr Tańca Jeszcze 5 Minut ogłasza nabór do grupy TTJM!
Zapraszamy osoby w wieku powyżej 15 roku życia w każdą środę o godz. 18 (do końca października) do Stacji Kultura (sala B) na otwarte zajęcia TTJ5M.
Zajęcia odbywają się całkowicie bezpłatnie.
 
O teatrze: Teatr Tańca „Jeszcze 5 Minut” powstał we wrześniu 2012 roku z inicjatywy trzech instruktorek tańca: Ewy Weber-Traskowskiej, Natalii Szafrankiewicz i Natalii Zając, które wówczas zapragnęły stworzyć coś, czego w Lęborku dotychczas nie było. Od tego czasu, każdego roku teatr tworzy spektakle, które wystawiane są między innymi na scenie Lęborskiego Centrum Kultury „Fregata”. Spektakle dotykają nurtujących tancerki tematów, dając widzowi pole do refleksji i własnych przemyśleń. Teatr operuje głównie językiem ruchu, ale wykorzystuje również inne środki teatralnego wyrazu: głos, słowo, muzykę, rekwizyt. Każdy kolejny spektakl traktuje jako wyzwanie i eksperyment zarówno w kwestii formy jak i tematu. Spektakle kierowane są do młodzieży i dorosłych.
Poza przygotowywaniem spektakli TTJ5M jest również organizatorem cyklu warsztatów tanecznych, na które zapraszani są instruktorzy, tancerze i choreografowie z całej Polski.
 
W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu poprzez adres e-mail: teatrtancaj5m@gmail.com