Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

Nabór do chóru GOSPEL we „Fregacie”

Data: 27-02-2023

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” ogłasza nabór do nowo tworzonego chóru GOSPEL dla osób dorosłych. Zapraszamy wszystkie osoby, które kochają śpiewać i chciałyby rozwijać swój talent w gronie ludzi, którzy dzielą tę samą pasję. Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu pod okiem zawodowych muzyków z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu chórów i zespołów wokalno - instrumentalnych.

Chór Gospel przy Lęborskim Centrum Kultury „Fregata” będą prowadzili: Anna Jachimowicz i Mariusz Czajka, którzy tak zachęcają do uczestnictwa w tym nowym projekcie:

„Planujemy nie tylko spędzać wolny czas we wspaniałej atmosferze, ale przede wszystkim pracować nad swoim głosem, uczyć się śpiewania w grupie, poszerzać muzyczne horyzonty, inspirować się wspaniałymi wykonaniami, poznawać i opracowywać arcyciekawy repertuar, przygotowywać niezwykłe projekty, koncertować z dobrymi instrumentalistami. Będziemy śpiewać muzykę chrześcijańską w różnych odsłonach. Mnóstwo znanych światowych wokalistów zaczynało właśnie w chórach gospel. W Polsce najbardziej znanymi grupami tego rodzaju są zespoły TGD, Gospel Joy, Gospel Rain. Kto wie, być może uda się nam stworzyć coś równie ciekawego i w Lęborku :) Poszukujemy zarówno śpiewających kobiet, jak i mężczyzn. Jeśli czytasz to ogłoszenie i czujesz, że jest ono dla Ciebie - koniecznie zgłoś się do nas!„


Zgłoszenia, pytania i kontakt pod numerem telefonu - 796649831.  Uczestnictwo w zajęciach będzie odpłatne.

 

Informacje o instruktorach:
Anna Jachimowicz - wokalistka, dyrygent, nauczyciel, specjalista rehabilitacji zaburzeń głosu; absolwentka m.in. dwóch kierunków na Akademii Muzycznej w Gdańsku; wokalno - instrumentalne umiejętności doskonaliła na licznych kursach i warsztatach oraz uczestnicząc w różnego rodzaju projektach; jako muzyk koncertujący współpracowała z wieloma formacjami oraz osobistościami świata muzyki zarówno klasycznej jak i rozrywkowej; posiada doświadczenie sceniczne również jako aktorka; autorka scenariuszy; laureatka licznych konkursów literackich i poetyckich; od wielu lat prowadząca warsztaty wokalno-instrumentalne, a także wydarzenia muzyczne w różnych miastach Polski; nauczyciel emisji głosu, dyrygent grupy Gospel; nieustannie podnosząca swoje kompetencje w pasji, jaką jest ludzki głos.

Mariusz Czajka – wokalista, pianista, nauczyciel; absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunkach Wokalistyki Jazzowej i Estradowej oraz Prowadzenia Zespołów Jazzowych i Estradowych, a także Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Akademii Pomorskiej w Słupsku; uczestniczył w wielu warsztatach prowadzonych przez znanych polskich wokalistów; na scenach występuje jako wokalista, aranżer i akompaniator; autor muzyki do tekstów; czynny muzyk koncertujący we współpracy ze znanymi postaciami polskiej sceny; wielokrotnie prowadzący warsztaty wokalno-instrumentalne; nauczyciel wokalistyki.

Grafika 1: Nabór do chóru GOSPEL we „Fregacie”
Grafika 2: Nabór do chóru GOSPEL we „Fregacie”
Grafika 3: Nabór do chóru GOSPEL we „Fregacie”
Grafika 4: Nabór do chóru GOSPEL we „Fregacie”

Przejdź do góry strony