Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

MOC KOBIET 2023 - spotkanie we "Fregacie"

Data: 01-08-2023

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" zaprasza na MOC KOBIET 2023 - wyjątkowe wydarzenie, które po raz kolejny zagości w Lęborku 4 października o godz. 18:00.

Kobiety mają MOC DZIAŁANIA! MOC KOBIET jest w każdej z nas! To główna idea tego wydarzenia!
Tym razem organizatorzy wydarzenia: FARM FRITES POLAND; PROFARM LĘBORK i ZWAE zwrócą uwagę na SIŁĘ i WOLĘ działania KOBIET w walce z RAKIEM.

Tej edycji będzie towarzyszyło inspirujące  spotkanie z wyjątkowym gościem – Joanną Górską – dziennikarką, której heroiczną walkę śledzili wszyscy. Dzisiaj Joanna Górska żyje pełnią życia i cieszy się każdym dniem,  jest w remisji. „Żyję, idę dalej, realizuję marzenia, kocham i jestem kochana" – tak mówi i dodatkowo dzieli się własnym doświadczeniem, aby wzmacniać poczucie wartości kobiet, pokazać, że na każdym etapie życia mamy MOC DZIAŁANIA!
W programie przewidziany jest również panel dyskusyjny o profilaktyce i  możliwościach leczenia raka piersi  oraz wsparciu, jakie możemy dziś otrzymać. 
Wieczór zakończy recital Doroty Lulki, która zaśpiewa piosenki Edith Piaf, kolejnej silnej kobiety, która pomimo przeciwności losu realizowała swoje marzenia.


Bo MASZ HAKA NA RAKA – jeśli wiesz, gdzie powinnaś szukać pomocy, jak działać profilaktycznie, jak i  podczas choroby!


„MOC KOBIET” jest wsparciem dla budowy Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego (dochód ze sprzedaży biletów zasili konto fundacji LHS).


Organizatorami wydarzenia są Mentorzy Budowy Hospicjum:
Firma: FARM FRITES POLAND S.A., PROFARM LĘBORK i ZWAE Sp. z o.o.


Partnerami wspierającymi wydarzenie są:
Lęborskie Centrum Kultury Fregata
Szpitale Pomorskie Sp. z o.o.
e-lebork
tomice.info


Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Gdańsk.

Grafika 1: MOC KOBIET 2023 - spotkanie we "Fregacie"

Przejdź do góry strony