Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

Mikołajki w Kinie "Fregata"

Data: 29-11-2018
Lęborskie Centrum Kultury zaprasza na Mikołajki w Kinie "Fregata". W tym roku 6 grudnia w repertuarze mamy dwie propozycje dla młodszych widzów. Cena biletu  dla wszystkich to 11 złotych. 
Dla każdego dziecka Mikołaj przygotował słodką niespodziankę.
Rezerwacje pod numerem telefonu 59 8622-530 i na stronie www.lck-fregata.pl
 
Czwartek, 6.12.2018
16:00 - Miśków 2-óch w Nowym Jorku      
18:00 - Dziadek do orzechów i cztery królestwa   
 
Miśków 2- óch w Nowym Yorku
Animacja/ Indie, USA/ 91min
Mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku, z rąk burmistrza, ma odebrać największe z możliwych odznaczeń – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się w towarzystwie syna – Juniora, trójki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widać naszego bohatera… rabującego nowojorskie banki. W jednej chwili, z ulubieńca Ameryki, Misiek staje się najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju. A to nie koniec kłopotów, bo z rodzinnego bieguna docierają do Miśka niepokojące wieści... Okazuje się, że bezduszny biznesmen planuje rozpuścić lodowce i zabutelkować całą powstałą z nich wodę. Czy bohater zdoła go powstrzymać, zanim ostatni lodowiec zamieni się w zgrzewkę mineralnej?
 
Dziadek do orzechów i cztery królestwa
Familijny, Fantasy/ USA/ 100min
Bohaterką filmu Dziadek do orzechów i cztery królestwa jest Clara, dziewczyna poszukująca jedynego w swoim rodzaju klucza, który pozwoli jej otworzyć pudełko z darem od zmarłej matki. W czasie poszukiwań trafia do tajemniczej, magicznej krainy. Tam spotyka żołnierza, Phillipa. Razem stają do walki ze złą Matka Ginger, władczynią Czwartego Królestwa, aby zdobyć klucz i zaprowadzić ład i porządek w całej krainie.
 
Grafika 1: Mikołajki w Kinie "Fregata"
Grafika 2: Mikołajki w Kinie "Fregata"
Grafika 3: Mikołajki w Kinie "Fregata"

Przejdź do góry strony