Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

Michał Bajor zaśpiewa w Lęborku!

Data: 06-09-2018

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na koncert Michał Bajora. To niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie muzyczne odbędzie się w sobotę, 10 listopada 2018 roku w Kinie „Fregata”. Początek o 18:00.


Artysta zaprezentuje  program „Od Kofty…do Korcza”, który składa się z  piosenek z dwu płytowego albumu pod tym samym tytułem. To muzyczna historia utworów, które  napisane i przetłumaczone specjalnie dla niego, przez najlepszych autorów i kompozytorów, pozwoliły  artyście stworzyć  własny, niepowtarzalny teatr piosenki. Wybrane z kilkuset i nagrane na nowo z jego dzisiejszą dojrzałością,    są niejako podsumowaniem muzycznego dorobku tego charyzmatycznego aktora i pieśniarza. Wieczór pełen wspomnień, liryki, dramatyzmu, ale i żartu. Będzie to pierwszy występ tego wybitnego artysty w Lęborku.


Koncert trwa około 90 minut. Artyście towarzyszy czteroosobowy zespół wspaniałych muzyków.  Bilety w cenie 70 złotych dostępne są w kasie kina przy ulicy Gdańskiej 12 oraz za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl

 

KUP BILET


Informacja dodatkowa: w związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia.
 

Grafika 1: Michał Bajor zaśpiewa w Lęborku!

Przejdź do góry strony