Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

Marcowe spotkanie DKF-u we “Fregacie”

Data: 15-02-2024

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" zaprasza na seans w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. W poniedziałek, 11 marca 2024 roku, odbędzie się pokaz filmu "Anatomia upadku" - jednego z najbardziej wyczekiwanych obrazów tego roku. Początek o godzinie 18. 
Film zdobył kilkadziesiąt nagród i wyróżnień, w tym dwa Złote Globy, Złotą Palmę w Cannes i Europejską Nagrodę Filmową. Obraz w reżyserii Justine Triet nominowany jest do tegorocznych Oscarów w pięciu kategoriach: najlepszy film, najlepsza aktorka pierwszoplanowa, najlepszy reżyser, najlepszy scenariusz oryginalny oraz najlepszy montaż.
Po seansie zapraszamy wszystkich miłośników ambitnego kina na dyskusję. Wstęp na seans kosztuje 13 złotych. Bilety można rezerwować i kupować za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl oraz w kasie Kina.
    
Poniedziałek, 11.03.2024
18:00 - Dyskusyjny Klub Filmowy: "Anatomia upadku"
Dramat, kryminał, thriller/Francja/150 min/od 15 lat

Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła go Sandra, żona i matka? Śledczym brakuje dowodów, w sprawie brakuje świadków. Na oczach opinii publicznej Sandra będzie musiała spowiadać się z najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółów swojego małżeństwa, które mogą zaważyć o wyroku. Proces, który nurtuje wszystkich, toczy się również w głowach widzów, a pytanie jest oczywiste i brzmi: "Czy to zrobiła?".

Grafika 1: Marcowe spotkanie DKF-u we “Fregacie”
Grafika 1: Marcowe spotkanie DKF-u we “Fregacie”
Grafika 2: Marcowe spotkanie DKF-u we “Fregacie”
Grafika 3: Marcowe spotkanie DKF-u we “Fregacie”

Przejdź do góry strony