Polecamy

„Lębork dla Niepodległej” - koncert w Kinie „Fregata”

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” i Miasto Lębork zapraszają w piątek 16 listopada 2018 roku na koncert pod tytułem „Lębork dla Niepodległej”. Początek o godzinie 19:00 w Kinie „Fregata” przy ulicy Gdańskiej 12 w Lęborku. 
 
W tym wyjątkowym koncercie zaprezentują się artyści ze Szkoły Wokalu działającej w ramach LCK „Fregata” prowadzonej przez Annę Krawczykowską. Będzie im towarzyszył zespół składający się z lęborskich muzyków oraz zaproszonych gości. Na scenie zagrają: Tadeusz Formela (piano), Sylwester Kustusz (gitara), Paweł Pionk (gitara basowa), Sławomir Dumański (perkusja), Marek Stępniak (saksofon) i Piotr Pędzich (skrzypce). 
 
W repertuarze oprócz tradycyjnych piosenek i pieśni patriotycznych, znajdą swoje miejsce utwory polskich kompozytorów i współczesnych wykonawców w autorskich aranżacjach lęborskich artystów. Koncert organizowany jest w ramach lęborskich obchodów 100-lecie odzyskania niepodległości.
 
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Darmowe wejściówki  dostępne są w kasie kina przy ulicy Gdańskiej 12 oraz w Centrum Informacji Turystycznej „Brama Kaszubskiego Pierścienia” przy al. Niepodległości 6. Liczba biletów jest ograniczona.