Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

Koncert "Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu"

Data: 18-12-2023

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" zaprasza na retransmisję koncertu "Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu". Zapis tego wspaniałego wydarzenia w wykonaniu maestra ubóstwianego przez miłośników muzyki i widzów kinowych na całym świecie zobaczymy na ekranie Kina "Fregata" 18 grudnia 2023 roku o godzinie 19, 29 grudnia o godzinie 18 oraz 8 stycznia 2024 roku o godzinie 18. 

Bilety w cenie 30 złotych dostępne są w kasie Kina oraz za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl. 

Czas trwania: około 130 minut (w tym 15 minut przerwy)


OPIS:

Mamy dla Ciebie zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Zrób sobie i swoim bliskim niezapomniany prezent i kup bilety do kina na absolutnie oszałamiające Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu!

Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?

Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!

Grafika 1: Koncert "Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu"
Grafika 2: Koncert "Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu"
Grafika 3: Koncert "Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu"
Grafika 4: Koncert "Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu"

Przejdź do góry strony