Polecamy

Koncert Andre Rieu z Maastricht - retransmisja

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na retransmisję koncertu Andre Rieu. Ten wyjątkowy koncert zobaczymy na ekranie kina „Fregata” w czwartek, 8 sierpnia 2019 roku. Początek o godzinie 18:00. Bilety w cenie 20 złotych dostępne są w kasie kina oraz za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl

Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie. 
 
W tym roku André Rieu zaprasza do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”. W tym koncercie maestro ożywi walca w niezapomnianym wieczorze muzyki i tańca. Walc i jego rytm na trzy czwarte był dla André Rieu inspiracją przez całą jego karierę, a letnie noce są wręcz stworzone do tańca i zabawy. Dołącz do André Rieu, jego orkiestry Johanna Straussa, światowej klasy sopranów, tria tenorów i gości specjalnych, aby doświadczyć tego samego wrażenia, którego doświadczają słuchacze na rynku w Maastricht. Kinowi widzowie dodatkowo będą mogli za pomocą oka kamery zajrzeć za kulisy koncertu i obejrzeć ekskluzywny wywiad z André.