Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

Koncert André Rieu "Miłość mieszka pośród nas"

Data: 08-09-2023

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" zaprasza na retransmisję koncertu "André Rieu: Miłość mieszka pośród nas". Jest to już 11. koncert plenerowy maestra z Maastricht, którym będą mogli cieszyć się widzowie kin całego świata. W Kinie "Fregata" zapis najnowszego show króla walca obejrzycie 28 sierpnia, a także 11 i 28 września. Początek o godzinie 19.

Bilety w cenie 30 złotych dostępne są w kasie Kina oraz za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl. Czas trwania: 180 minut (w tym jedna przerwa)

Opis:
Sam André tak wyjaśnia wybór takiego właśnie tytułu: „Miłość jest muzyką naszych serc. Nie zna granic. To najwspanialsza forma ekspresji emocji i najpiękniejsza melodia, jaką możemy zagrać w życiu. Życzę Wam wszystkim dużo miłości i pięknej muzyki. Mam też nadzieję, że tegoroczny koncert z Maastricht przyniesie Wam wiele radości i czułości podczas oglądania go w kinie”. Czyż nie jest to najlepsza rekomendacja, by właśnie tak spędzić w kinie cudowny czas ze swoimi bliskimi? Na ten szalony i pełen humoru koncert złożą się, jak zwykle, przeboje operetkowo-musicalowe, walce, polki i marsze Johanna Straussa, a także znane standardy rozrywkowe. Jak zawsze, wystąpi założona ponad 30 lat temu przez André jego Orkiestra Johanna Straussa, chór gospel, soliści oraz wyjątkowi goście. Kto wie, kogo maestro zaprosił tym razem? Przekonajmy się o tym wspólnie przed wielkim ekranem!

Grafika 1: Koncert André Rieu "Miłość mieszka pośród nas"
Grafika 2: Koncert André Rieu "Miłość mieszka pośród nas"
Grafika 3: Koncert André Rieu "Miłość mieszka pośród nas"
Grafika 4: Koncert André Rieu "Miłość mieszka pośród nas"

Przejdź do góry strony