Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

KINO LETNIE W LĘBORKU!

Data: 27-08-2018
Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza do udziału w letnim kinie plenerowym, organizowanym we współpracy z Urzędem Miejskim w Lęborku.  Pokazy filmów - zarówno dla widzów młodszych, jak i dorosłych - odbędą się w piątek, 31 sierpnia, na Placu Pokoju. Dla pierwszych 100 osób bezpłatne leżaki.  Cały dochód ze sprzedaży  popcornu zasili budowę Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego.
 
 Wstęp wolny. 
 
 W przypadku niesprzyjającej pogody pokazy zostaną przeniesione na inny termin.
 
18:30 - seans dla najmłodszych - "Misiek w Nowym Jorku"
Animacja, Familijny/ Indie, USA/ 90min
 
Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku – siedziby biznesmena – i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich do białości! 
 
20:15 - seans dla widzów dorosłych - "La La Land"
Musical,Romans/ USA/ 126min
 
Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń? 
 
Grafika 1: KINO LETNIE W LĘBORKU!
Grafika 2: KINO LETNIE W LĘBORKU!
Grafika 3: KINO LETNIE W LĘBORKU!

Przejdź do góry strony