Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

Kino letnie na Placu Pokoju

Data: 23-08-2020

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza do udziału w letnim kinie plenerowym.  Pokazy filmów - zarówno dla widzów młodszych, jak i dorosłych - odbędą się w piątek, 28 sierpnia 2020 roku, na Placu Pokoju. Dla pierwszych 100 osób bezpłatne leżaki.  
Wstęp wolny.
W przypadku niesprzyjającej pogody pokazy zostaną przeniesione na inny termin.


19:15 - seans dla najmłodszych - "Riko prawie bocian"
 USA/ Niemcy/Animacja/ 85min
Rysio jest wróblem przygarniętym przez parę bocianów. Kiedy przybrani rodzice migrują do Afryki, bohater, przekonany, że też jest bocianem, wyrusza ich śladem w pełną przygód podróż, korzystając z wszelkich możliwych środków transportu. Towarzyszą mu nowi przyjaciele - ekscentryczna sowa i narcystyczna papuga, która marzy o karierze gwiazdy.

20:45 - seans dla widzów dorosłych - "Zacznijmy od nowa"
USA/ Komedia, Muzyczny, Dramat/ 104min
Ona – Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) – wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością… Rozstał się z żoną (Keener), jego kontakt z dorastającą córką (Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie tych dwojga…

Osoby uczestniczące w pokazach zobowiązane są do zasłaniania ust i nosa. Zajmujemy miejsca wskazane przez organizatora. Obowiązuje dezynfekcja rąk oraz dystans – minimum 1,5 metra pomiędzy widzami. Liczba uczestników jest ograniczona.

Grafika 1: Kino letnie na Placu Pokoju
Grafika 2: Kino letnie na Placu Pokoju
Grafika 3: Kino letnie na Placu Pokoju

Przejdź do góry strony