Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

Kino letnie na Osiedlu Sportowa

Data: 05-07-2024

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" zaprasza do udziału w kolejnym w tym roku pokazie letniego kina plenerowego. W piątek, 26 lipca 2024 roku, odbędzie się seans wielokrotnie nagradzanego filmu pod tytułem "Green Book". 

Tym raz zapraszamy na Osiedle Sportowa. Seans odbędzie na terenie za Pływalnią Miejską „Rafa”. Początek o godzinie 21:30. Pierwszym 150 osobom udostępnimy leżaki. Wstęp wolny.

Piątek, 26 lipca 2024, godzina 21:30 - "Green Book"
Dramat, komedia/USA/130 min
Wielki zwycięzca Oscarów – trzy statuetki, w tym dla Najlepszego Filmu! Mahershala Ali jako wybitny muzyk i Viggo Mortensen w roli jego włosko-amerykańskiego szofera w obsypanej nagrodami historii niezwykłej przyjaźni, którą pokochali widzowie na całym świecie.
Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

Grafika 1: Kino letnie na Osiedlu Sportowa
Grafika 2: Kino letnie na Osiedlu Sportowa
Grafika 3: Kino letnie na Osiedlu Sportowa
Grafika 4: Kino letnie na Osiedlu Sportowa

Przejdź do góry strony