Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

Kino dla Kobiet we “Fregacie” – zapraszamy w lipcu

Data: 02-07-2024

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" zaprasza na drugie spotkanie nowego cyklu skierowanego specjalnie do Pań. W poniedziałek, 15 lipca 2024 roku startujemy z drugą odsłoną Kina dla Kobiet we "Fregacie"!


Kino dla Kobiet w swoim założeniu ma być wieczorem dla wszystkich Pań, które chcą oderwania od codziennych obowiązków oraz potrzebują chwili wytchnienia i relaksu w swoim gronie. W repertuarze tych spotkań będziemy proponować ciekawe filmy specjalnie dobrane do żeńskiej widowni, poprzedzone atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.


Drugie spotkanie odbędzie się 15 lipca 2024 roku. Na ekranie zobaczymy film "Do usług szanownej pani" z Fanny Ardant i Johnem Malkovichem. Początek seansu o godzinie 18.


Cena biletu to 15 złotych. Zapraszamy do zakupu za pośrednictwem naszej strony www.lck-fregata.pl lub w kasie kina przy ulicy Gdańskiej 12.

Do usług szanownej pani
Dramat, komedia, Romans/Luksemburg, Francja/110min/od 13 lat
Pod wpływem nagłego impulsu Andrew Blake (John Malkovich) podejmuje pracę lokaja we francuskim dworku. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy musi poradzić sobie z ekscentrycznym zachowaniem właścicielki (Fanny Ardant) oraz innymi członkami jej personelu, którzy zaskakują osobliwymi zwyczajami i wybuchowymi charakterami.
Z kucharką Odile niełatwo jest znaleźć wspólny język, młoda pokojówka Manon, choć nieco zbuntowana, wydaje się zagubiona i zrozpaczona. Zarządca majątku Philippe, mieszkający w głębi parku, z jakiegoś powodu trzyma się na dystans. No i trzeba jeszcze wkraść się w łaski imponującego kocura o imieniu Mefisto…

Grafika 1: Kino dla Kobiet we “Fregacie” – zapraszamy w lipcu
Grafika 1: Kino dla Kobiet we “Fregacie” – zapraszamy w lipcu
Grafika 2: Kino dla Kobiet we “Fregacie” – zapraszamy w lipcu
Grafika 3: Kino dla Kobiet we “Fregacie” – zapraszamy w lipcu

Przejdź do góry strony