Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

Ekran Młodych - zapraszamy do „Fregaty”

Data: 21-05-2024

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” i Młodzieżowa Rada Miasta Lęborka zapraszają na pierwsze spotkanie z cyklu „Ekran Młodych”. To nowa inicjatywa młodych lęborczan, którzy chcą spotykać się w kinie „Fregata” na wybranych przez siebie propozycjach filmowych.


Pierwszy seans odbędzie się już poniedziałek, 10 czerwca 2024 roku. Początek o godzinie 18:00.


Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Lęborka wybrali na pierwsze spotkanie film Harry Potter i Kamień Filozoficzny, czyli ekranizację pierwszej części tej kultowej serii.


Bilety w promocyjnej cenie 10 złotych można nabywać w kasie kina przy ulicy Gdańskiej oraz a pośrednictwem strony internetowej www.lck-fregata.pl.


OPIS 

Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Familijny, fantasy, przygodowy/USA, Wielka Brytania/152 min/od 7 lat

Harry jest jedyną osobą, której udaje się przeżyć spotkanie ze złym czarnoksiężnikiem - Lordem Voldemortem. W zdarzeniu jednak giną jego rodzice. Osierocony trafia pod opiekę ciotki Petunii i wuja Vernona. Podczas swoich 11 urodzin dowiaduje się, że odziedziczył po rodzicach magiczne zdolności. Wkrótce trafia do szkoły dla czarodziejów - Hogwart. Na miejscu zapozna się z tajnikami quidditcha - dość nietypowego sportu, nauczy się latać na miotle, spotka jednorożce i centaury. Przede wszystkim zaś zmierzy się z siłami zła.

Grafika 1: Ekran Młodych - zapraszamy do „Fregaty”
Grafika 2: Ekran Młodych - zapraszamy do „Fregaty”
Grafika 3: Ekran Młodych - zapraszamy do „Fregaty”
Grafika 4: Ekran Młodych - zapraszamy do „Fregaty”

Przejdź do góry strony