Polecamy

Danfoss Kino Letnie 2019 - pierwszy sierpniowy pokaz

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na kolejny seans w ramach Danfoss Kina Letniego 2019. W sobotę,  10 sierpnia, zapraszamy na Plac Pokoju na projekcję komedii sensacyjnej pod tytułem „Bodyguard Zawodowiec” z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem w rolach głównych. Początek seansu o godzinie 20:30. Wstęp wolny. Dla pierwszych 150 osób gwarantujemy darmowe leżaki.
 
Danfoss Kino Letnie 2019 wspiera budowę hospicjum stacjonarnego. Cały dochód ze sprzedaży świeżego popcornu zasili konto Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne.
 
Sponsorem wydarzenia jest firma Sondex z siedzibą w Żelazkowie. Od 2016 zakład produkujący uszczelki do płytowych wymienników ciepła stał się częścią Grupy Danfoss - globalnego lidera w dziedzinie technologii, które pozwolą w przyszłości uzyskać więcej mniejszym nakładem środków. Danfoss to inżynieria jutra i budowanie lepszej przyszłości poprzez energooszczędne rozwiązania. 
 
Opis filmu
Bodyguard  Zawodowiec
Komedia, Akcja/Chiny, Holandia, USA/118min
Michael Bryce (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Bryce, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Bryce ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.