Polecamy

Czerwcowy weekend z Teatrem Tańca

Teatr Tańca Jeszcze Pięć Minut wraz z Lęborskie Centrum Kultury Fregata zaprasza na dwa premierowe spektakle. Pierwszy -  "EKSPERYMENT" w wykonaniu starszej grupy odbędzie - się 8 czerwca o godzinie 18.
 
"Eksperyment" 
Sobota, 8 czerwca, godzina 18:00      KUP BILET
Eksperyment [zbiór działań wzbudzających w obiektach określone reakcje - poddawany jest dokładnej obserwacji.] 
Takimi dokładnymi obserwatorami staną się widzowie najnowszego spektaklu TTJ5M. Obserwacja będzie o tyle utrudniona, że nie będą oni znali założeń eksperymentu. Nie będą wiedzieli, czy dzieje się on w strukturze formalnej spektaklu, czy  w warstwie znaczeniowej. Puzzle stopniowo zaczną układać się w obraz.
 
"Nad/Podwodny Świat" 
Niedziela, 9 czerwca, godzina 14:00      KUP BILET
Niedziela, 9 czerwca, godzina 15:30      KUP BILET
Nad/podwodny Świat - ...tafla wody, która dzieli dwa światy staje sie przezroczysta... niemal niewidzialna, a istoty, które egzystują obok siebie tworzą zupelnie odrębne historie... Co się wydarzy, gdy dojdzie do ich konfrontacji? Czy umiemy jeszcze znaleźć wspólny język, gdy tak wiele nas dzieli?
 
Ponadto 10 czerwca, spektakl ten zostanie zagrany ponownie dla lęborskich szkół i przedszkoli. Na oba premierowe spektakle bilety w cenie 10 złotych można nabyć w kasie kina oraz za pośrednictwem strony internetowej Lęborskiego Centrum Kultury Fregata.