Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok

Data: 23-01-2023

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" zaprasza na retransmisję koncertu "André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok". Zapis tego wspaniałego wydarzenia w wykonaniu maestra ubóstwianego przez miłośników muzyki i widzów kinowych na całym świecie zobaczymy na ekranie Kina "Fregata" 23 stycznia, a także 6 i 13 lutego 2023 roku. Początek o godzinie 18. Bilety w cenie 30 złotych dostępne są w kasie Kina oraz za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl

Czas trwania: 140 minut.

 

OPIS
Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”.
André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty, przepełnione piękną muzyką, to niezwykłe i barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji.
 

Grafika 1: André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok
Grafika 2: André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok
Grafika 3: André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok
Grafika 4: André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok

Przejdź do góry strony