Skocz do głównej treści strony
Lęborskie Centrum Kultury Fregata

André Rieu powraca do kin, by podnieść nas na duchu!

Data: 04-09-2020

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na retransmisję koncertu „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht”. Zapis tego wspaniałego wydarzenie muzycznego zobaczymy na ekranie kina „Fregata” w poniedziałek, 28  września 2020 roku.

 Początek o godzinie 19:00. Bilety w cenie 25 złotych dostępne są w kasie kina oraz za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl
W tych wymagających czasach, kiedy mamy ograniczony kontakt z naszymi najbliższymi, holenderski maestro zaprasza nas do kin, byśmy bezpiecznie zjednoczyli się w muzyce, tańcu i radości. W tym roku seria koncertów na placu Vrijthof w rodzinnym mieście André Rieu, Maastricht, nie mogła się odbyć ze względów bezpieczeństwa epidemicznego. Jednak holenderski maestro nie chciał zostawić widzów na całym świecie bez swojej ukochanej muzyki. Postanowił więc przygotować specjalny kinowy koncert, na który złożyły się najbardziej zabawne i wzruszające fragmenty z ostatnich 15 lat występów na placu Vrijthof. André Rieu osobiście zapewnia, że będzie to ekscytująca podróż w przeszłość, pełna emocji i wzruszeń. „Dziś, bardziej niż kiedykolwiek ludzie potrzebują radości – mówi uwielbiany na całym świecie skrzypek i dyrygent.  – Muzyka niesie taką radość, ale też jednoczy ludzi. Dlatego postanowiłem przygotować ten wspominkowy show”.
W koncercie „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht” tradycyjnie weźmie udział barwna Orkiestra Johanna Straussa, Platynowi Tenorzy, słynne sopranistki i inni wybitni goście, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. Maestro przed koncertem udzieli wywiadu na temat obecnej sytuacji i siły muzyki. Choć w ten sposób fani będą mogli „spotkać się” ze swoim ulubieńcem.
Grafika 1: André Rieu powraca do kin, by podnieść nas na duchu!
Grafika 2: André Rieu powraca do kin, by podnieść nas na duchu!
Grafika 3: André Rieu powraca do kin, by podnieść nas na duchu!
Grafika 4: André Rieu powraca do kin, by podnieść nas na duchu!

Przejdź do góry strony