POLECAMY

KABARET CZESUAF

KABARET CZESUAF

Więcej
Koncert „Wieczór na kobiecą nutę”

Koncert „Wieczór na kobiecą nutę”

Więcej

PREMIERY

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Więcej
Heaven in Hell

Heaven in Hell

Więcej

Aktualności

Mały lew, wielka przyjaźń

Mały lew, wielka przyjaźń

Para niezdarnych złodziejaszków kradnie białe lwiątko i próbuje dostarczyć je do bogatego kolekcjonera zwierząt. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem i maluch ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena – nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Zwierzak, któremu nadaje imię Śnieżek, szybko staje się jej najlepszym przyjacielem. Czy uda się jej ochronić go przed grożącym mu zagrożeniem?

Jedna zakochana para, milion kłopotów!

Jedna zakochana para, milion kłopotów!

Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”... ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin?

Mają supermoce, ale marni z nich superbohaterowie

Mają supermoce, ale marni z nich superbohaterowie

Superpies Krypto i Superman są nierozłącznymi przyjaciółmi o tych samych supermocach. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony. Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

NIE BÓJ SIĘ KOCHAĆ

NIE BÓJ SIĘ KOCHAĆ

Pola jest u szczytu popularności – w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Pewnego dnia pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec, a zarazem menadżer umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie Pola zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa – charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy.

Zakazane piosenki we „Fregacie”

Zakazane piosenki we „Fregacie”

Instytut Pamięci Narodowej wraz z Lęborskim Centrum Kultury "Fregata" zapraszają na pokaz filmu "Zakazane piosenki", będącego pierwszym powojennym filmem fabularnym dopuszczonym do dystrybucji. Seans odbędzie się w poniedziałek, 1 sierpnia 2022 roku, w ramach obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Początek o godzinie 18. Wstęp bezpłatny.

Bóg Piorunów powraca!

Bóg Piorunów powraca!

"Thor: Miłość i grom" wytwórni Marvel ukazuje Boga Piorunów w obliczu wyzwania, z jakim dotąd się nie zetknął - konieczności znalezienia wewnętrznego spokoju. Jednak na emeryturę nie pozwoli Thorowi przejść galaktyczny zabójca Gorr Rzeźnik Bóstw pragnący wymordować wszystkich bogów. Aby się mu przeciwstawić, Thor wzywa na pomoc Królewską Walkirię, Korga oraz swoją byłą, Jane Foster.

I powstanie złoczyńca!

I powstanie złoczyńca!

Tego lata – w zupełnie nowej odsłonie – powraca największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury. W komedii „Minionki: Wejście Gru” poznacie nieopowiedzianą dotąd historię pewnego dwunastolatka, który marzy tylko o jednym – by stać się największym złoczyńcą świata. 

WYSTARCZY ISKRA, ŻEBY SPEŁNIĆ MARZENIE

WYSTARCZY ISKRA, ŻEBY SPEŁNIĆ MARZENIE

Te wakacje będą naprawdę gorące! „Niezgaszalni” to porywająca opowieść o dzielnej dziewczynce, która wbrew stereotypom i licznym przeciwnościom postanawia zrealizować swoje największe marzenie i zostać pierwszą na świecie kobietą strażaczką.