przejdź do wersji normalnej (graficznej) | RSS
Polski | Deutsch | English

Górne menu:Boczne menu


Aktualności

Idealna komedia dla niej i dla niego!

z dnia 27-01-2022

O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji! Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym „żyli długo i szczęśliwie”?

czytaj więcej ...

TANGO SHOW we "Fregacie"

z dnia 27-01-2022

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" zaprasza na wyjątkowe taneczno-muzyczne show z gwiazdami tanga Argentyńskiego. W piątek, 18 lutego 2022 roku, na scenie lęborskiego Kina wystąpi zespół CUARTETO RE! TANGO w towarzystwie Carlosa Rouleta oraz profesjonalnej pary tancecznej.

czytaj więcej ...

Im większe marzenia, tym większa przygoda!

z dnia 27-01-2022

Aby wystąpić w teatrze Crystal, Buster Moon i jego ekipa muszą odnaleźć i przekonać legendę rocka do powrotu na scenę.

czytaj więcej ...

KULTOWA KOMEDIA POWRACA!

z dnia 27-01-2022

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka.

czytaj więcej ...

KING'S MAN: PIERWSZA MISJA od 14 stycznia we "Fregacie"

z dnia 27-01-2022

Najgorsi tyrani i zbrodniarze w historii spiskują, by wywołać wojnę, której ofiarą padną miliony ludzi. Tylko jeden człowiek może ich powstrzymać. O ile zdąży...

czytaj więcej ...

“Niemy kelner” - zapraszamy na spektakl teatralny

z dnia 27-01-2022

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" zaprasza na spektakl "Niemy kelner" w reżyserii Wojciecha Malajkata. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 20 stycznia 2022. Początek o godzinie 20. Bilety dostępne w kasie Kina oraz na stronie www.lck-fregata.pl

czytaj więcej ...

Mają moc i nie zawahają się jej użyć!

z dnia 27-01-2022

Maggie jest pomysłową wombatką, której ukochany znika w tajemniczych okolicznościach. Ona jednak nie ustaje w poszukiwaniach. Pewnego dnia przypadkiem ratuje z opresji innego futrzaka, Ptysia, i tak zaczyna się jej nieoczekiwana kariera superbohaterki.

czytaj więcej ...

Pomorski Festiwal Piosenki Zimowej we “Fregacie”

z dnia 27-01-2022

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" wraz z Młodzieżowym Domem Kultury zaprasza na XII Pomorski Festiwal Piosenki Zimowej. Koncert odbędzie się w sobotę, 29 stycznia. 

czytaj więcej ...

Szykuj nogi do drogi!

z dnia 27-01-2022

Małpiszon i żaba podejmują szalone wyzwanie objechania świata w 80 dni w czasach, gdy o samolotach nikt jeszcze nawet nie śnił. To się nazywa przygoda! Znakomita animacja, brawurowe tempo i porywający humor.

czytaj więcej ...


Wszystkie aktualności

Copyright © Lęborskie Centrum Kultury Fregata, ul. Gdańska 12-13, 84-300 Lębork