przejdź do wersji normalnej (graficznej) | RSS
Polski | Deutsch | English

Górne menu:Boczne menu


Aktualności

Grupa BEZ JACKA i Cztery Pory Miłowania – koncert

z dnia 16-10-2021

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na koncert dwóch zespołów z nurtu poezji śpiewanej. W czwartek, 18 listopada 2021 roku, na scenie lęborskiej „Fregaty” spotkają się: Grupa Bez Jacka i Cztery Pory Miłowania. Początek o godzinie 19:00.

czytaj więcej ...

Poszukiwali nadziei. Doświadczyli cudu.

z dnia 16-10-2021

Trwa I wojna światowa. W niewielkim portugalskim mieście Fatima Matka Boska objawia się trójce dzieci i przekazuje im trzy tajemnice. Prawdę o tych wydarzeniach próbują ukryć zarówno nie dający w nie wiary rodzice dzieci, jak i urzędnicy państwowi.

czytaj więcej ...

Zabawa się skończyła

z dnia 16-10-2021

Szef bobas powraca! Bracia Tim i Ted Templetonowie są już dorośli. Mieszkają daleko od siebie i nie kontaktują się zbyt często. Ale gdy niespodziewanie pojawi się zupełnie nowy mały szef-bobas, rodzinka znowu ma szansę się zjednoczyć.

czytaj więcej ...

O miłości bez względu na wszystko

z dnia 16-10-2021

Historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. To szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna. 

czytaj więcej ...

NIE CZAS UMIERAĆ - premiera 1 października

z dnia 16-10-2021

Na prośbę swojego starego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, James Bond bierze udział w misji odbicia porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy.

czytaj więcej ...

Adam i jego nietypowa rodzinka powracają!

z dnia 16-10-2021

Adam i jego nietypowa rodzinka powracają! Nie ważne czy jesteś mały, wielki, kosmaty czy zupełnie bezwłosy, jeśli masz odwagę, fantazję i jesteś trochę zwariowany, możesz dokonać wielkich rzeczy i przeżyć niesamowitą przygodę.

czytaj więcej ...

„Winda do Nieba” - spektakl teatralny we „Fregacie”

z dnia 16-10-2021

Lęborskie Centrum Kultury “Fregata” zaprasza na „Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce” - spektakl teatralny w gwiazdorskiej obsadzie. W niedzielę, 7 listopada 2021 roku, na scenie Kina “Fregata” będzie można zobaczyć Sylwię Gliwę, Małgorzatę Lewińską, Dariusza Kordka oraz Jacka Kawalca.

czytaj więcej ...

Co zrobisz, gdy porwą Ci dziecko?

z dnia 16-10-2021

W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu, zostaje uprowadzona dziewczynka. Do czego będzie zdolny policjant, prowadzący śledztwo w sprawie?

czytaj więcej ...

"Żeby nie było śladów" - PREMIERA 25 września

z dnia 16-10-2021

Grzegorz Przemyk umiera na skutek ciężkiego pobicia przez funkcjonariuszy milicji. Komunistyczny reżim usiłuje obarczyć winą pracowników pogotowia. Polski kandydat do Oscara.

czytaj więcej ...


Wszystkie aktualności

Copyright © Lęborskie Centrum Kultury Fregata, ul. Gdańska 12-13, 84-300 Lębork