Polecamy

„Winda do Nieba” - spektakl teatralny we „Fregacie”

Wszyscy kochamy romantyczne komedie. A kiedy są muzyczne przepadamy za nimi! Dodajmy do smaku kilka przenikliwych obserwacji samych siebie i mamy teatralny hit! I taka jest „Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce”. 
 
Na  ten bardzo popularny spektakl teatralny w doborowej obsadzie zaprasza w niedzielę, 7 listopada 2021 roku,  Lęborskie Centrum Kultury „Fregata”. Początek o godzinie 18:00. Bilety w cenie 70 złotych dostępne są w kasie Kina “Fregata” oraz za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl
 
Obsada spektaklu: Małgorzata Lewińska, Sylwia Gliwa, Jacek Kawalec i Dariusz Kordek.
 
 
OPIS SPEKTAKLU
Rozgadana, rozśpiewana i roztańczona! „Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce” to po raz pierwszy wystawiany na polskich scenach, przebój frekwencyjny teatrów Austrii i Niemiec. Co może się zdarzyć, gdy cztery obce sobie osoby zostaną uwięzione w windzie? Wszystko!!! Zabawna tragikomedia o czterech przypadkowych pasażerach windy, postawionych w sytuacji bez wyjścia. Każde z nich ma inny problem w życiu i chcąc nie chcąc, ujawnia go w sytuacji “ostatecznej”. Życiowe dialogi i nagłe zwroty akcji prowadzą w niej do zaskakujących konfrontacji i komicznych puent. Dwie godziny mądrej muzycznej zabawy w wykonaniu wszechstronnie uzdolnionych aktorów znanych ze sceny i  ekranu.