Polecamy

“Niemy kelner” - zapraszamy na spektakl teatralny

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" zaprasza na spektakl "Niemy kelner" w wykonaniu popularnych aktorów scen warszawskich. W czwartek, 20 stycznia 2022 roku, na scenie Kina "Fregata" zobaczyć będzie można Mikołaja Roznerskiego i Piotra Szwedesa w komedii dla dorosłych. Reżyserem spektaklu jest Wojciech Malajkat. 
Początek o godzinie 20. Bilety w cenie 80 złotych dostępne są w kasie Kina „Fregata” przy ulicy Gdańskiej 12 w Lęborku  oraz za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl. Zachęcamy do wcześniejszego nabywania wejściówek.
 
 
Opis spektaklu
Kompania Teatralna zaprasza Państwa do pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego "dyspozytora". Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat. Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany po ojcu Bruce'a Willisa..? Tarantino odrobił lekcje... my je sprawdzamy... wy ocenicie... dzięki bohaterom Niemego Kelnera, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce.
Komedia, groteska, thriller - decyzja należy do Was.
Zapnijcie pasy... dbamy o Wasze bezpieczeństwo i poczucie humoru.