przejdź do wersji normalnej (graficznej) | RSS
Polski | Deutsch | English

Górne menu:Boczne menu


Kabaret Hrabi wystąpi w Lęborku!

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na występ kabaretu Hrabi. Spektakle jednej z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych grup kabaretowych w Polsce odbędą się w czwartek, 7 lutego 2019 roku, w sali kinowej przy ulicy Gdańskiej 12. Wystepy o godzinie 17 i 20. Bilety w cenie 70 złotych dostępne są w kasie kina oraz na stronie www.lck-fregata.pl. Kabaret zaprezentuje się w programie „Cyrkuśniki”.
 
Godzina 17:00      KUP BILET
Godzina 20:00      KUP BILET
 
W związku z ogromnym zainteresowaniem występami kabaretu, zachęcamy do wcześniejszego nabywania wejściówek.
 
O kabarecie:
Kabaret istnieje od 2002 roku. Grupę tworzy dwoje aktorów byłego kabaretu Potem (Dariusz Kamys i Joanna Kołaczkowska), pianista Łukasz Pietsch oraz Tomasz Majer, który współpracuje z ekipą od 2003 r. Jednak największą gwiazdą zespołu jest Joanna  Kołaczkowska, zwana "Chudą". Powala nie tylko swoim urokiem, ale i zmysłem komicznym. Jest genialną autorką tekstów kabaretowych. 
 
Program „Cyrkuśniki”
Kabaret Hrabi istnieje na scenie wystarczająco intensywnie, by wiedzieć, że aktorstwo to nie tylko zawód i przyjemność, ale też służba. Lata zaprzeczania, że nieee, że gust należy kształtować, na scenie nie pajacować, napotkały opór. Nadszedł czas, by się wyrzec. Czego się da, a przede wszystkim idei. Czas, by ludziom służyć i tym służeniem rozbawiać.
 
W „Cyrkuśnikach” Hrabi w pełni oddaje się w ręce publiczności, przyzwala i poddaje się, by spełniać jej życzenia. „Zrobimy wszystko, nie mamy godności” – to motto cyrkuśników. Hrabi liczy nie tylko na mądrość swoich widzów, ale też na to, że będzie potrafił jej schlebić. Ale tak porządnie. A niech no kto wyjdzie ze spektaklu do toalety. Popamięta.

Copyright © Lęborskie Centrum Kultury Fregata, ul. Gdańska 12-13, 84-300 Lębork